Telefon
WhatsApp

Adrasan Tekne Turu Fiyatları

 • Anasayfa
 • Adrasan Tekne Turu Fiyatları

Adrasan Tekne Turu Fiyatları 2024

Adrasan Tur Fiyatları

Yaz tatilini Adrasan ve civarında geçirenler için Adrasan tekne turu eğlence ve doğa severler için vazgeçilmez bir aktivitedir. Tekne turu ile Adrasan’ın muhteşem doğal koylarını tekne ile ziyaret ederek unutulmaz bir tekne turu yapabilirsiniz. Adrasan tekne turu rotasında bulunan her bir koy doğal güzellikleri görmek için Adrasan tekne turu fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte fiyata dahil olan hizmetlerle oldukça avantajlı bir eğlence haline gelir. Birbirinden güzel koyları sırasıyla ziyaret ederken yolda ikramlar, müzikler ve kısa süreli deniz seyahatleri ile yılın en güzel tatil günü için en iyi seçenek Mercan-07 ile tura çıkmaktır!

Adrasan’da yapacağınız tatiliniz, tekne turu ile daha keyifli ve harika anılar biriktirmenize olanak sağlar. Adrasan tekne turu her gün sabah 10:00, akşam 17:00 arasında düzenlenmektedir. 2024 yılında Adrasan tekne turu fiyatı kişi başı 400 TL’dir. 0-3 yaş arası çocuklar için tur ücretsizdir.

Adrasan tekne turu fiyatına dahil olan hizmetler:

 • Rehberlik Hizmeti,
 • Öğle Yemeği,
 • Meyve Tabağı,
 • Çay

Adrasan Tekne turu fiyatına dahil olmayan hizmetler:

 • Sıcak İçecekler,
 • Soğuk İçecekler,
 • Alkollü İçecekler,
 • Doğal Nar Suyu

Suluada Tekne Turu Fiyatları 2024

Suluada tekne turu fiyatları, her bütçeye hitap edebilecek uygunluktadır. Antalya’nın en güzel ve büyüleyici tekne turlarından biri olan Suluada’yı görmek ve hoş vakit geçirmek paha biçilemez deneyimlere yol açacaktır. Fiyata yalnızca Suluada değil civarındaki pek çok koy da dahil olması ise aynı gün içerisinde pek çok yeri görme fırsatı sunuyor. Örneğin Aşıklar Mağarası, turun ilk duraklarından biridir. Bu bölgeye kadar gelip mağarayı ziyaret etmezseniz sonrasında pişman olabilirsiniz!

Suluada tekne turu fiyatına pek çok şey dahildir. Bunun en başında tur rehberliği gelir. Bölgeye yıllardır binlerce kez tur düzenlemiş olan Bayram Kaptan’ın önderliğinde tur olduğundan daha keyifli hale gelir. Bölgeyi avucunun içi gibi bilen kaptanın hiçbir yerde duyamayacağınız bilgi ve anılarını dinlemek, yüzünüzde yer yer gülücüklere yer yer şaşkınlıklara sebep olacak. Ek olarak sizi karşılayacak tekne ekibi Ankara Psikolog eşliğinde eğitimler alarak sınava tabii tutulmaktadır.

Fiyata dahil olan bir diğer hizmet ise öğle yemeğidir. Mercan-07 teknesinde öğle yemeği fix olarak misafirlere sunulur ve tekne turu hizmet ücretine dahildir. Biraz yüzüp güneşlendikten sonra öğlen bir sonraki durağa giderken öğle yemeğini yemek, günün geri kalanı için size ekstra enerji sağlayacak! Yemekleri Bayram Kaptan ve Eda Kaptan birlikte hazırlıyor. Açıkcası bölgenin en güzel yemeklerini yapıyorlar desek yalan olmaz!

Turun kalan kısmında ise akşam üzeri meyve tabağı ve çay ile devam eden ikramlar, Suluada tekne turu fiyatlarına dahil olarak misafirlere sunulur. Fiyatlara dahil olmayan hizmetler de misafirlerin ihtiyaçlarına göre hazır olarak bekler. Fiyata dahil olmayan bu hizmetler alkollü - alkolsüz soğuk içecekler, çay dışında sıcak içecekler ve taze sıkılmış doğal nar suyu olarak menüde yerini alır. 2024 yılında Suluada tekne turu fiyatı kişi başı 400 TL’dir. 0-3 yaş arası çocuklar için tur ücretsiz olduğunu unutmayın!

Adrasan Tekne Turu Rotaları:

Suluada Turu

Adrasan Turu

Mehtap Turu**

Özel Tur**

Evlilik Teklifi**

Suluada Ön Plaj

Akseki Koyu

Birlikte oluşturacağımız rota ile istediğiniz koyları görebileceksiniz

Suyun Çıktığı Bölge

Sazak Koyu

Aşk Mağarası

Ceneviz Koyu

Amerikan Plajı

Korsan Koyu

Fener Koyu

 

 

Adrasan sahilinden hareket eden iki farklı rota bulunur. Bu rotalar Suluada ve Adrasan turu olmak üzere ayrılır Her iki turda eşsiz koyları ziyaret eder ve aynı hizmetleri sunar. Her iki turada birer gün arayla katılarak Adrasan bölgesinin neredeyse tüm koylarını ziyaret edebilirsiniz.

**Mehtap turu, özel tur, evlilik teklifi ve yıl dönümü gibi organizasyonlarda oluşturacağınız rota ve saate göre fiyatlar farklılık gösterebilir.

Yukarıda paylaştığımız Adrasan tekne turlarımız ve 2024 güncel fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ya da tekne turu rezervasyonu yaptırmak için Bayram Kaptan ile +90 535 886 42 91 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz. 

Tüm misafirlerimizin sağlığı tekne turlarımız esnasında bizim için her şeyden önde gelmektedir. Düzenleyeceğimiz tekne turlarımızda tüm Kovid-19 önlemlerimiz alınmaktadır. Tekne turu esnasında aldığımız başlıca önlemlerimiz:

 1. Maskesiz misafir kabul edilmeyecektir.
 2. Misafirlerimizin ateşleri ölçülecektir.
 3. Teknemizin belirli noktalarında dezenfektan standları bulunmaktadır.
 4. Tekne girişinde HES kodu kontrolü yapılacaktır.

Suluada tekne turu öncesi konaklama için Adrasan Bungalov ile irtibata geçebilirisniz.