Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Adrasandatekne.com olarak Adrasan tekne turu sektörüne yön veriyoruz. Tekne turunda tutkulu, enerjik, dinamik ve eğlenceli bir ekibiz. Dededen toruna gelen deniz sevdasıyla 2003 yılından beri tekne turları düzenlemekteyiz. Deniz tutkumuzu yaşam tarzına dönüştürerek Akdeniz’in eşsiz koylarını keşfetmeye ve misafirlerimizi ağırlamaya hazırız.

Vizyonumuz

Doğanın sunduğu güzellikleri en iyi şekilde görmek isteyen doğaseverler misafirler için çeşit çeşit tekne turları düzenlemeyi hedefliyoruz. Tüm tekne turlarımızı bir önceki turdan daha iyi ve daha eğlenceli hale getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Müşterilerimizi eğlendirmek, tatillerini en güzel şekilde geçirmeleri için eşsiz deneyimler yaşatmayı hedefliyoruz.

Adrasandatekne.com ve Mercan07 Tekne Turu

Biz bir aile işletmesiyiz. Bayram kaptan tüm turlarınızda size eşlik edip, Adrasan bölgesi ve tarihi hakkında sizlere rehberlik yapacak. Eşi Eda kaptan ve ekibi de gün boyu eğlenceli vakit geçirmek için sizlerin hizmetinde olacak.

Adrasan’ı ziyaret eden herkese sorun; bu bölgenin en güzel koyları en eğlenceli şekilde gezmek için Bayram Kaptan’ı ziyaret edebilirsiniz. Hayalinizdeki tekne turunu gerçekleştirmeniz için Mercan07 ve tüm mürettebat olarak hizmetinize hazırız!